У Швейцарії знайшли полотно імовірно роботи Леонардо да Вінчі

КультураК.С., 11 лютого 20156610

Фінансова бригада з італійського містечка Пезаро і карабінери, які спеціалізуються на крадіжці предметів мистецтва, повідомили про те, що в сейфі одного з приватних банків міста Лугано (Швейцарія) було виявлено полотно розміром 61х46,5 см імовірно роботи Леонардо да Вінчі, повідомляє агенція Reuters.

Знахідка була зроблена в ході розслідування справи про ухилення від сплати податків, що проводилося спільно швейцарцями та італійцями. За наявними даними, адвокату з Пезаро було доручено продати портрет Ізабелли д'Есте, відомої особи італійського Ренесансу. Стартова ціна операції була зафіксована на рівні 95 млн євро, проте відомо, що до моменту виявлення полотна вже велися переговори про його продаж за 120 млн євро.

Прокуратура Пезаро вважає, що картина була вивезена з Італії нелегально. Її власник поки не встановлений, слідство триває. Картину вважали зниколою понад сто років.

Малюнок, на якому зображена Ізабелла д'Есте, був зроблений Леонардо у 1499 році. Він зберігається в Луврі. Припускають, що він міг були ескізом до цієї картини.

Нагадаємо, що відомі усього 15 картин, які точно належать авторству Леонардо да Вінчі. Скептики вважають, що портрет Ізабелли д'Есте міг бути написаний кимось із його учнів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук