У соцмережах стартував флешмоб за визволення з полону терористів відомого українського науковця

У соцмережах стартував флешмоб за визволення з полону терористів відомого українського науковця

Політики, культурні діячі та громадськість у соціальній мережі Facebook влаштували флешмоб із закликом визволити із полону бойовиків терористичного угрупування «ДНР» українського вченого Ігоря Козловського.

Із січня 2016 року він ув’язнений, але бойовики не вносять його у списки на обмін, оскільки вважають його громадянином самопроголошеної «ДНР».

Козловський — відомий в Україні та світі фахівець з релігійних, духовних і психофізичних систем. Викладав релігієзнавчі дисципліни на кафедрі філософії Донецького національного технічного університету.

Флешмоб започаткував його син Олександр.

Долучитись до кампанії за визволення видатного українського науковця можна, написавши допис з хештегом #FreeKozlovskyy.

Після початку війни Ігор Козловський не зміг покинути Донецьк, оскільки доглядав за паралізованим сином. Бойовики затримали і посадили його у підвал. Науковець був далекий від політики та не брав участі в бойових діях в силу віку і стану здоров’я. На думку сина, Ігор Анатолійович міг привернути до себе увагу самопроголошеної влади в період участі у міжконфесійному молитовному марафоні «За єдність і мир в Україні», який тривав у березні-жовтні 2014 року — туди він виходив із українським прапором.

Ігорю Козловському вже 63 роки і він має проблеми зі здоров’ям. В ув’язненні його стан погіршується, без належної медичної допомоги він довго не протримається, зазначає «Українська правда».

Флешмоб вже підтримали, зокрема, лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк, нардепи Олексій Рябчин та Єгор Фірсов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук