У Тернополі відкриється виставка марок, присвячених освоєнню космосу

Культура6 квітня 20114580

12 квітня у Тернопільському краєзнавчому музеї відкриється обласна філателістична виставка, присвячена 50-річчю першого польоту людини в космос.

Представлену експозицію підготувала обласна організація Асоціації філателістів України. В основі виставки – колекція О. Караневича (м. Бережани), в якій зібрані знаки поштової оплати різних країн світу, присвячені освоєнню космосу. На окремих листах представлені марки, що демонструють історію вивчення Всесвіту, внесок окремих особистостей – К. Ціолковського, С. Корольова, М. Келдиша. Окремо представлена Україна як космічна держава. Її успіхи в ракетобудуванні починаються від славнозвісного генерала-конструктора О. Засядька, через теоретичні розробки Кибальчича, до реального втілення С. Корольовим, М. Янгелем та ін, повідомили ZAXID.NET в прес-службі Тернопільської облради.

Частина експозиції висвітлює світовий резонанс у філателії після польоту Ю. Гагаріна.

Логічним доповненням філателістичного зібрання є пам’ятні медалі КБ «Південне» ім. Янгеля та ВО «Південний машинобудівний завод» (м. Дніпропетровськ) з колекції О. Клименка (м. Тернопіль).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук