У травні Львів отримає програму з модернізації сфери теплопостачання

Економіка12 квітня 20119620

У Львові наприкінці квітня - на початку травня місто очікує на кінцеву програму співпраці з ЄБРР щодо модернізації сфери теплопостачання міста. Про це повідомив начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Сергій Кіраль.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Зараз у Львові шведська компанія AF Consult працює над техніко-економічним обґрунтуванням для залучення коштів ЄБРР на модернізацію системи теплопостачання міста.

Зокрема, обговорюється доцільність встановлення індивідуальних теплопунктів у всіх понад 500 багатоповерхових будинках Сихівського району, заміна тепломереж, інвестиції в енергоощадні технології.

«Ми очікуємо, що в кінці квітня або на початку травня буде запропонований остаточний варіант програми співпраці ЄБРР та міста щодо модернізації сфери теплопостачання. За попередньою угодою йдеться про 30 млн євро, з яких 10 млн – грантові кошти від Партнерства з енергоефективності та навколишнього середовища у Східній Європі», – повідомив Сергій Кіраль.      

Нагадаємо, 29 квітня 2010 року між Львівською міською радою, ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЄБРР підписано Угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування.

З 22 листопада 2010 року розпочато співпрацю зі шведською консалтинговою компанією AF Consult, що фінансується за грантові кошти ЄБРР з підготовки ТЕО проекту та визначення його основних пріоритетів, що будуть фінансуватися у межах співпраці з ЄБРР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук