Вірші Сергія Жадана з’явились на лайтбоксах у центрі Харкова

КультураК.С., 2 квітня 20158780
Вірші Сергія Жадана з’явились на лайтбоксах у центрі Харкова
фото УНІАН

Цитати з нової збірки письменника Сергія Жадана «Життя Марії» лягли в основу плакатної серії, розміщеної на лайтбоксах в центрі Харкова. Проект є частиною IX-ї міжнародної триєнале екологічного плакату «4-й Блок», повідомляє УНІАН.

Усього плакатів 15. Усі плакати виконані дизайнерами студії Grafprom:Марією Норазян, Іллею Павловим та Дарією Титаренко.

Лайтбокси з поетичними постерами висітимуть у центрі міста, на Сумській, від парка Шевченка - до перетину з вулицею Маяковського, з 1 квітня по 1 травня.

За словами дизайнерів, поет уперше побачив плакати з власними віршами уже на презентації книги, 30 березня. «Мене завжди цікавила присутність поезії в "непоетичних" місцях, власне - розширення цього самого "поетичного" простору. Я переконаний, що поезія має бути широкоприсутньою та легкодоступною. КолисьБродський пропонував класти антології поезії в готельних номерах поруч зі Святим Письмом. Як на мене - дуже мудро й цілком реально. Тому - дайош поезію замість реклами валютних кредитів!», - говорить Жадан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук