У центрі Львова презентують фото про життя львів'ян у 1939–1941 роках

Культура29 червня 20102531

На площі Ринок у Львові буде експонуватися фотовиставка «Львів 1939 – 1941». На ній відтворять життя мешканців міста між початком Другої світової війни та початком радянсько-німецької війни.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

"Ця виставка – спроба розповіді про трагічну історію Львова періоду 1939-1941 рр., яка поєднує розрізнені три пам’яті: українців, поляків, євреїв", - стверджують організатори. Задум виставки здійснювали спільно українські та польські історики: Рафал Внук (Музей Другої світової війни), Оля Гнатюк, Ярослав Грицак (Інститут історичних досліджень), Маріуш Зайончковський (Інститут національної пам’яті) та Олег Павлишин (Львівський національний університет ім. І.Франка).

Виставка організована Польським та Українським інститутами національної пам’яті, за участі Інституту історичних досліджень Львівського національного університету та при підтримці Посольства Республіки Польща в Україні.

Як запевняють організатори, це перший спільний захід, адресований до широкої громадськості і презентований у публічному просторі.

Відкриття виставки відбудеться 2 липня об 11.00 на площі Ринок перед входом у Львівську міську раду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Nfhfc 29 червня 2010, 13:15

  С трезубцем и жолто-голубой нашивкой агент абвера, член Черновицкого областного провода ОУН Войновский 22 сентября 1941 г. прибыл в Киев, где с 28 сентября принимал участие в убийствах в БАБЬЕМ ЯРУ. Тогда были лишены жизни 350 тысяч человек, в том числе 160 тысяч евреев, из которых 50 тысяч детей!За это Войновскому было присвоено звание майора СС. Среди 1500 карателей в Бабьем Яру было 1200 полицаев из ОУН и только 300 немцев! Гнидами националисты были всегда.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук