У Венеції відбулося передпрем'єрне відкриття національного павільйону України

КультураК. С., 10 травня 20172370
У Венеції відбулося передпрем'єрне відкриття національного павільйону України
Проек Бориса Михайлова «Парламент» представить Україну у Венеції

У Венеції відбулося передпрем'єрне відкриття національного павільйону України у рамках 57-ї міжнародної виставки мистецтв - La Biennale Di Venezia. Про це повідомили у прес-службі міністерства культури України.

9 травня 2017 року у Венеції відбувся передпрем’єрний показ виставки фотохудожника Бориса Михайлова з нагоди відкриття національного павільйону України на 57-й міжнародній виставці мистецтв. У події взяли участь віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, міністр культури України Євген Нищук,перша заступниця міністра культури Світлана Фоменко, директор центру DallasContemporary Пітер Дорошенко, куратор проекту Лілія Куделя та художник Борис Михайлов. Саме його нову серію робіт під назвою «Парламент» (2014-2017) представив Український павільйон цього річ на бієнале.

«Парламент» досліджує зв’язок між фотографією і сучасними засобами масової інформації

Організатором українського Національного павільйону було уповноважено інституцію «Даллас Контемпорарі» (США), з якими і співпрацюють куратори проекту - Пітер Дорошенко та Лілія Куделя. Саме вони з-поміж 10 приміщень обрали для представлення галерею, розташовану у районі Каннареджо.

«Парламент» Бориса Михайлова досліджує зв’язок між фотографією і сучасними засобами масової інформації. Зосереджуючи увагу на взаємозв’язку між аналоговим і цифровим зображенням, зокрема, в контексті політичних подій і військового конфлікту на Сході України, Борис Михайлов за його словами «спробував висловити кризу через суп рематичну дезінтеграцію фігуративу, досліджуючи телетрансляції парламентських дебатів і взаємодію вербальних та візуальних проявів, які відповідають цим зображенням».

Деформовані портрети політиків виступають метафорами

Створені в естетиці глітч-арту, деформовані портрети політиків виступають візуальними метафорами для розуміння сучасного медіа ландшафту і суспільства епохи пост-правди, ознаками якого стали фейкові новинні сайти, неперевірені факти та інформаційний шум, розпад недійної спільноти на мікрокластери, домінування емоційної реакції над раціональним аналізом.

Український павільойн розташований в галереї у районі Каннареджо

La Biennale Di Venezia відкривається 13 травня і триватиме до 26 листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук