У вересні Львів вперше прийматиме Міжнародний конгрес культури країн Східного партнерства

КультураТетяна Слюсарчук, 25 лютого 20156870

У 2015 році у Львові відбудеться IV Міжнародний конгресу культури країн Східного партнерства. Подія проходитиме у місті з 4 по 6 вересня. До участі у конгресі вже зголосились 400 учасників з 12 країн Європи. У рамках події у місті планують провести 25 культурно-мистецький акцій.

Про це сьогодні, 25 лютого, під час апаратної наради у львівській міськраді повідомила начальник управління культури ЛМР Ірина Магдиш.

«Нещодавно, разом з польськими партнерами ми виграли гранд на проведення цього заходу у нашому місті. Це грандіозна культурна подія, яка вперше відбуватиметься у Львові», - повідомила чиновник.

Окрім пленарних засідань, в яких візьмуть участь провідні культурні менеджери з країн Східної Європи, управління культури ЛМР планує якомога ширше представити цю подію у межах міста.

«Наша мета полягає в тому, щоб подія впливала на місто, щоб це не були тільки засідання у середовищі культурних менеджерів шести країн Східного партнерства і чотирьох європейських країн, а щоб у місті було відчутно, що відбувається така велика культурна акція», - зазначила Магдиш.

З її слів, в управлінні культури ЛМР планують, що в рамках події у місті буде проведено 25 культурно-мистецьких акцій, а Конгрес відвідають 400 учасників з 12 країн Європи.

«Гіпотетично ми розглядаємо, що місцем проведення Конгресу буде Львівській Національний університет імені Івана Франка, а основні мистецькі події мали б відбуватись у парку Івана Франка і перед головним корпусом вишу», - зазначила Ірина Магдиш.

Довідка

Конгрес культури Східного партнерства (ККСП) вперше було зорганізовано у рамках Конгресу ініціатив Східної Європи у 2011році у Любліні. У цьому ж місті міжнародного рівня подія відбувалась ще двічі, у 2012 та 2013 роках.

ККСП є елементом масштабного багатолітнього проекту «Східне партнерство як культурний проект», який реалізує місто Люблін спільно з Центром Культури в Любліні і Фондом «Транс Культура».

Партнерами проекту є міста Львів і Тбілісі, Польський інститут у Києві, Мінську та Бухаресті. 

Місія ККСП полягає в тому, щоб стимулювати співпрацю, взаємний обмін ідеями та досвідом між Євросоюзом та країнами, що знаходяться за його східним кордоном.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук