У Верховній Раді вважають, що податкова міліція продовжує працювати законно

У Верховній Раді вважають, що податкова міліція продовжує працювати законно
Податкова міліція працюватиме доти, поки її не замінить Фінансова поліція

Податкова міліція діє в існуючому правовому полі, виконує функції, покладені на неї законодавством, і на її діяльність поширюються положення відповідних законодавчих актів до дня набрання чинності закону, який замінить даний орган. Про це йдеться у листі Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України, який опублікував перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан на своїй сторінці у Facebook.

Так, в листі наголошується, що питання вступу в силу положень закону України Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні №1797 від 21 грудня 2017 року врегульовано пунктом I розділу ІІ Прикінцеві та перехідні положення.

Зміни набирають чинності з дня набрання чинності законом, який «визначає правові основи організації та діяльності центрального органу виконавчої влади, на який покладається обов’язок забезпечення попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних правопорушень, об’єктом яких є фінансові інтереси держави та/або місцевого самоврядування, віднесені до його підслідності відповідно до Кримінального процесуального кодексу України та інших осіб, з якими цей орган взаємодіє».

За висновками комітету, «до дня набрання чинності вищевказаного закону податкова міліція діє в існуючому правовому полі, виконує функції, покладені на неї законодавством, і на її діяльність поширюються положення відповідних законодавчих актів».

Як відомо, народний депутат Тетяна Острікова звернула увагу громадськості на те, що через технічну помилку під час голосування за державний бюджет на 2017 рік 1 податкова міліція з 1 січня де-юре ліквідована, хоча де-факто її повноваження не передано новому органу.

Після цього міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що податкову міліцію таки слід ліквідувати і натомість необхідно створити новий орган – Фінансову поліцію. Він запевнив, що погоджений законопроект про її створення буде поданий на розгляд уряду уже на найближче його засідання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук