У Відні відкрилась виставка скульптур Пінзеля
Культура

У Відні відкрилась виставка скульптур Пінзеля

Переважну більшість експонатів надала Львівська галерея мистецтв

К.С., 28 жовтня 2016 1037 0
Скульптури Пінзеля у Бельведері

28 жовтня, у Зимовому палаці музею Бельведер у Відні відкрилась для загального огляду виставка робіт скульптора Йогана Георга Пінзеля. Більшість експонатів представила Львівська національна галереї мистецтв ім. Б. Г. Возницького.

Роботи Пінзеля представлені у Зимовому палаці

Напередодні виставку урочисто відкрили міністр фінансів Австрії Георг Шеллінг, посол України в Австрії Олександр Щерба, директор музея Бельведер Агнес Хусляйн та інші.

«Бельведер вшановує Йоганна Георга Пінзеля, барокового скульптора, геніального, хоч і великою мірою невідомого у світі», - йдеться у  повідомленні на сайті музею.

Скульптури Пінзеля виставлені у супроводі сучасного йому живопису з колекії Бельведеру

Виставка була запланована ще минулого року. Про те, що вона відбудеться, розповів на початку вересня головний зберігач фондів Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Г. Возницького Ігор Хомин. Саме він, а також новопризначений директор галереї Тарас Возняк супроводжували скульптури до Відня.

У Відні про виставку можна дізнатись з численної реклами

«Це будуть лише експонати Львівської галереї мистецтв і один експонат, що належить Музею етнографії та художнього промислу у Львові. Відень звернувся до нас з проханням розширити цей список. Вони хотіли, щоб були представлені роботи з музею Тернополя, але департамент культури не дозволив. Тому ми зупинились лише на львівських скульптурах», – розповів Ігор Хомин виданню «Збруч».

Про львівське походження скульптур відвідувачі можуть легко довідатись із супровідних табличок та з каталогу, виданого до відкриття виставки.

Про львівське походження скульптур  легко довідатись із каталогу

Скульптури Пінзеля виставлені у супроводі сучасного йому живопису з колекії Бельведеру. Виставка триватиме до 12 лютого 2017 року. 

Фото: Посольство України в Австрії, Facebook

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук