За три дні «Львівтеплоенерго» зекономило 310 тис. кубометрів природного газу

У Львові впровадили тимчасові заходи для зменшення споживання газу

ЕкономікаОльга Гринько, 5 березня 20183240
у Львові запровадили тимчасові заходи економії газу

На заклик НАК «Нафтогаз України» у Львові впровадили тимчасові заходи для зменшення споживання газу. Впродовж 2-4 березня ЛМКП «Львівтеплоенерго» зменшило споживання природного газу на 310167 м3. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

Як повідомили в ЛМКП «Львівтеплоенерго», за вихідні, 3-4 березня, теплопостачальне підприємство міста використало на 246,3 тис. м3 газу менше. На вихідні значна економія пов’язана з тим, що у навчальних закладах запроваджено режим ощадної подачі теплоносія, зі збереженням мінімальної температури, необхідної для того, щоб не замерзла система.

«Заходи економії почали впроваджувати з 2 березня після обіду. Тому за ці три дні, 2-4 березня, вдалося зменшити споживання природного газу на 310 167 м3. Зокрема, за суботу і неділю спожито на 246 372 м3 менше. Оскільки на вихідних навчання в закладах освіти не було, наші служби проводили роботу щодо коригування температури теплоносія до такого рівня, щоб не замерзла система», – розповів Степан Пакіж, директор ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, 2 березня НАК «Нафтогаз України» оприлюднила звернення до українців протягом наступних 3-4 днів зменшити споживання газу, з метою зменшити можливі наслідки енергетичного шантажу з боку Росії.

У Львівській міській раді також закликали власників індивідуальних газових котлів зменшити споживання газу протягом 4-х днів задля економії енергоресурсів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук