У вихідні на Львівщині відбудеться п'ять фестивалів

КультураОрися Шиян, 28 липня 201715610
Кульчиці-фест вже традиційно відбувається на Самбірщині

У неділю, 30 липня, на Львівщині відбудеться п'ять фестивалів: чотири в етностилістиці ‒ «Кульчиці-Фест», «Народні умільці», «Стар'ява-фест», «Куховарня Rado Fest», на якому запланували встановити рекорд, а також екологічний фестиваль у Сокалі.

Як інформує департамент культури ЛОДА, 30 липня у с. Кульчиці Самбірського району відбудеться міжнародний фестиваль української слави «Кульчиці-фест». На батьківщині Юрія Кульчицького і гетьмана Петра Сагайдачного відроджуватимуть народні традиції.

Ще один патріотичний фестиваль запланували у с. Стар’ява Старосамбірського району. Там військово-історичний клуб «Мамай» реконструює бій армії УПА та радянської армії.

У Бродівському замку відбудеться II-й обласний фестиваль «Народні умільці», на якому покажуть роботи талановитих майстрів, майстер-класи, виступи учасників художньої самодіяльності. Будуть кінні прогулянки, дитячі атракціони.

На першому західноукраїнському фестивалі «Куховарня Rado Fest» планують встановити рекорд. У Радехові засервірують автентичними стравами 100-метровий стіл. Стіл завдовжки із футбольне поле засервірують стравами української кухні та частуватимуть усіх присутніх гостей. Програму фестивалю тут.

«Українські смаколики, фольклор, сучасна музика дозволять не лише із користю провести час, але й поринути у давні українські традиції та символіку», ‒ додали в обласному департаменті культури.

У Сокалі відбудеться Еко-фестиваль з метою захисту довкілля і привернення уваги людей до екологічних проблем Сокальщини.

Додамо, що у ці вихідні, 29-30 липня, також відбудеться щорічне міське свято у Перемишлянах – День Синього каменя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук