У Винниках шкільний автобус перетворився на громадський транспорт

СуспільствоО.П., 16 березня 201616222
У Винниках шкільний автобус перетворився на громадський транспорт
фото ZAXID.NET
Замість школярів автобус возить дорослих

Автобус для школярів міста Винники перевантажений мешканцями, які користуються ним як звичайним громадським транспортом. Через це школярі не можуть доїхати на навчання. Про це повідомила прес-служба Винниківської міської ради.

Шкільний автобус у Винниках їздить за встановленим маршрутом і розкладом, підбираючи та висаджуючи школярів та їхніх вчителів на передбачених маршрутом зупинках до місць навчання. Однак шкільним транспортом користуються й інші мешканці.

Владі Винник довелось нагадати, що використання автобуса «Школярик» для перевезення інших категорій громадян заборонено. Про це повідомив Богдан Шустер.

Фото ZAXID.NET

«До нас поступають неодноразові звернення мешканців про те, що діти не можуть добратись до шкіл у зв’язку з перенавантаженням автобуса пасажирами нешкільного віку. Тому ми звертаємося до свідомих винниківчан з проханням поважати право учнів, чисельність котрих у Винниках понад 1500 осіб, і користуватись міським автотранспортом», - каже заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

За інформацією прес-служби міської ради Винник, така ситуація виникла через невиконання обов'язків перевізниками міських маршрутних автобусів № 5А, 29, 36, яких організовує управління транспорту і зв'язку ЛМР: на маршрути виходить менша кількість автобусів, ніж зазначено. Зокрема, ця тема неодноразово піднімалась мешканцями міста на громадських слуханнях по проблемі перевезень.

Зазначимо, з 21 грудня 2015р., автобус «Школярик» курсує Винниками за графіком, який затвердила Винниківська міська рада за погодженням керівників винниківських шкіл та батьківського комітету.

 З переліком зупинок та розкладом руху шкільного автобуса можна ознайомитись на сайті Винниківської міської ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук