У виробництві перебуває 20 повнометражних фільмів, - голова Держкіно

КультураК.С., 8 серпня 20163370
У виробництві перебуває 20 повнометражних фільмів, - голова Держкіно
Львівський актор Микола Береза на зйомках фільму «Червоний»

Голова Держкіно Пилип Іллєнко повідомив, що нині у виробництві перебуває приблизно 20 повнометражних фільмів, створюваних за підтримки агентства.

«Ми зараз маємо у виробництві приблизно 20 повнометражних фільмів – одні вже закінчують виробництво, інші запускаються. Але вони всі дуже різні. Тобто ми хочемо запропонувати глядачу різноманітність жанрів, різноманітність кіномови для того, щоб в принципі навіть десь поекспериментувати», – процитував голову відомства сайт Національної спілки кінематографістів України.

Водночас він зазначив, що українське кіно в останні роки поступово долає упередження, яке створювалося протягом 20 років, про те, що воно є нецікавим. А з іншого боку, традиційно, як і будь-який інший глядач, український хоче дивитися кіно, побудоване на знайомих для нього типажах, архетипах, культурних кодах і символах.

«З кіноекрана глядач хоче бачити себе і близьких людей. Це один з тих моментів, який працює на руку українському кіно, яке значно більше, ніж американське, ментально наближене до українського глядача», – зауважив пан Іллєнко.

Він сказав, що певний період часу український глядач саме з цієї причини сприймав російське кіно як вітчизняне – тому що воно за цими параметрами значно ближче, ніж американське, чи французьке, чи італійське.

«У зв'язку з останніми подіями прийшло чітке розуміння, що є українське кіно і що є російське. Тому з кожним релізом українських фільмів збільшуватиметься аудиторія українського кіно та долатимуться певні упередження», – переконаний голова Держкіно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук