У Японії обрали новий логотип Олімпіади-2020

СпортАндрій Стець, 25 квітня 20163240
У Японії обрали новий логотип Олімпіади-2020
фото Reuters
Традиційний давньояпонський візерунок символізує «єдність у різноманітті»

Японські організатори Олімпійських ігор 2020 року, які пройдуть у Токіо, обрали нові емблеми після того, як 7 місяців назад вони були вимушені відмовитися від початкового логотипу через звинувачення у плагіаті. Про це повідомляє агентство Reuters.

Новий логотип обрали з понад 14 тис. ескізів. Це традиційний візерунок, складений із блакитних клітинок під назвою Іichimatsu moyo - давньояпонський картатий дизайн періоду Едо. Автор логотипу, дизайнер Асао Токоро, сказав, що назвав емблему «Гармонійний шаховий знак». Він означає різноманітність культур та національностей та символізує «єдність у різноманітті».

Нагадаємо, 24 липня 2015 року відбулась офіційна церемонія презентації емблеми літніх Олімпійських ігор-2020, але автора логотипу звинуватили у плагіаті. 1 вересня 2015 року організаційний комітет Олімпіади-2020 в Токіо вирішив призупинити використання скандальної емблеми.

Зазначимо, що літні Олімпійські ігри, що відбудуться в Японії в 2020 році, будуть коштувати майже 15 млрд доларів США, що є в шість разів більше, ніж передбачав початковий бюджет.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук