У Єнакієвому і Макіївці зупинили роботу два металургійні заводи Ахметова

ЕкономікаРоман Ганкевич, 6 лютого 201540541
Єнакіївський металургійний завод зупинив роботу на невизначений час

В окупованому бойовиками Єнакієвому зупиняється завод, який забезпечував роботою більшу частину населення міста. Про це повідомили у прес-службі групи Метінвест, якій належить підприємство.

Зазначається, що світовий виробник квадратної заготівки Єнакіївський металургійний завод (ЄМЗ) та його Макіївська філія зупиняють роботу через безперервні бойові дії на Донбасі та фактичну відсутність залізничного сполучення у зоні АТО.

«Останнім часом ЄМЗ мав серйозні проблеми з логістикою: залізниця не могла забезпечити поставку необхідної сировини й відвантаження готової продукції», - йдеться у повідомленні.

Крім того, через часті обстріли виходять з ладу високовольтні ЛЕП, які живлять ЄМЗ і його Макіївську філію, що призводить до поломок устаткування і порушень виробничого циклу. Черговий обстріл Авдіївського коксохімічного заводу позбавив металургів коксу – такої важливої у виробничому процесі сировини.

ЄМЗ – містоутворююче підприємство: завод забезпечує роботою більшу частину населення Єнакієвого. На цей час більшість співробітників шеститисячного колективу ЄМЗ і тисячного колективу його Макіївської філії відправлено у віжпустки із збереженням 2/3 окладу. Зараз на заводах перебуває лише необхідний персонал (близько 10% працівників), який здійснює у штатному технологічному режимі зупинку обладнання. Повністю заводи перестануть працювати через три доби.

«Поновлення діяльності ЄМЗ залежатиме від подальшого розвитку подій у регіоні і, головним чином, від забезпечення стабільності залізничного сполучення», - йдеться у повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук