У жовтні вийдуть дві нові книги про Гаррі Поттера

У жовтні вийдуть дві нові книги про Гаррі Поттера
Видавництво Bloomsbury видасть «Гаррі Поттера: Історія магії, екзаменаційна книга» та «Гаррі Поттера: подорож крізь історію магії»

Видавництво Bloomsbury оголосило про вихід двох нових книг про Гаррі Поттера, повідомляє Distractify. Продаж накладу планують на жовтень 2017 року.

Зараз відомі тільки їхні назви. Перша книга буде називатися «Гаррі Поттер: Історія магії, екзаменаційна книга», вона об'єднає в собі всі курси, що викладалися в Гоґвортсі. Саме в цій книзі Гаррі Поттер знайшов ім'я для своєї сови, назвавши її Гедвіґою - це прізвище одного із згаданих в книзі чарівників.

Друга книга має назву «Гаррі Поттер: подорож крізь історію магії», вона розповість про історію заклинань і чарівників, які їх використовували.

Зазначимо, що Bloomsbury Publishing — незалежне лондонське видавництво, відоме публікацією різножанрових романів. Найбільший успіх видавництво отримало після того, як почало видавати серію книг про Гаррі Поттера.

Додамо, що остання частина книг про Гаррі Поттера вийшла 31 липня 2016 року. Книга «Гаррі Поттер і прокляте дитя» стала восьмою частиною історії про хлопчика-чарівника. Події в п’єсі розгортаються через дев’ятнадцять років після переможної битви за Гоґвортс, якою закінчується сьома, заключна, частина «поттеріани». Головним героєм є середній син Гаррі Поттера Альбус Северус.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук