У ЗНО з іноземної мови наступного року внесуть аудіювання

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) та регіональні центри проведуть у квітні другий етап апробації тестів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з чотирьох іноземних мов, йдеться у відповідному наказі Міністерства освіти та науки.

«Провести з 24 до 29 квітня 2017 року ІІ етап апробації нового формату завдань для сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, з англійської, іспанської, німецької та французької мов із використанням предметних тестів рівня B1 для випускників, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні, і рівня B2 для випускників, які вивчали іноземну мову на профільному рівні», – йдеться у документі.

Як зазначається у наказі, апробація проводиться з метою підготовки до запровадження в 2018 році для сертифікаційних робіт ЗНО нового формату завдань з іноземних мов, які враховують розуміння мови на слух (аудіювання).

Відповідний графік проведення буде додатково оприлюднено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Участь у тестуванні візьмуть близько 5 тисяч учнів випускних класів з усіх регіонів України.

Результати апробаційного тестування нададуть учасникам до 26 травня 2017 року.

Нагадаємо, з 10 січня почалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури і ще з одного предмета за вибором. У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 і 8 квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук