«Укравтодор» оголосив про плани будівництва автобану Львів – Будапешт

Зі Львова до Мукачева можна буде доїхати за 2 години

ЕкономікаІрина Рєвунова, 10 жовтня 2017644710
«Укравтодор» розробляє попередню концепцію нового автобану

Держагентство автодоріг України оголосило про плани будівництва автобану Львів – Будапешт, який стане одним з основних транспортних коридорів з України до ЄС та скоротить шлях зі Львова до Мукачева до двох годин.

«Державне агентство автомобільних доріг України має намір реалізувати проект нового автобану Львів – Будапешт через КПП «Дийда». У межах реалізації цього проекту «Укравтодор» спільно із Світовим банком почали підготовку попередньої стадії проекту будівництва (реконструкції) дороги Львів – Мукачево», – мовиться в повідомленні прес-служби «Укравтодору».

Планується, що нова траса поєднає Львів з угорським автобаном М-3 Будапешт – Н’їредьхаза і стане головним автомобільним коридором між Україною та Угорщиною. Внаслідок цього дорога має стати артерією для експорту українських товарів до країн Східної та Південної Європи та транзитним коридором через Україну з Білорусі та країн Балтії до країн Східної та Південної Європи, а також забезпечить сполучення Закарпаття із іншими регіонами України.

Як зазначають в «Укравтодорі», траса М-06 з Мукачева до Львова проходить через складний гірський рельєф, через що проїзд по ній займає близько 3,5 годин. Планується, що новий автобан скоротить час в дорозі до 2 годин.

Зараз в «Укравтодорі» розробляють оптимальну концепцію нового маршруту, пропозиції щодо реконструкції наявних ділянок дороги та будівництва нових, а також визначають вартість проекту.

У перспективі новий автобан Львів – Мукачево буде поєднуватися із словацьким автобаном R-2, а далі – із системою швидкісних доріг Словаччини, Чехії та Німеччини.

Додамо, що планується також будівництво Північного об'їзду Львова, який має стати частиною транснаціонального коридору GO Highway, який поєднає українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польським портом на Балтійському морі у Гданську.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук