<

Україна обмежила постачання електроенергії до Криму

ЕкономікаОксана Руда, 3 листопада 20144030

З 3 вересня «Укрінтеренерго» обмежило обсяги перетікання потужності з енергосистеми України до окупованого Росією Криму. Про це повідомила прес-служба державного підприємства.

«Внаслідок недостатнього забезпечення палива на теплових електростанціях України і дефіцитом гідроресурсів, що призвело до загрози порушення балансу між генерацією і споживанням електроенергії, ДПЗД «Укрінтеренерго» необхідно понизити перетікання потужності з енергосистеми України в Кримську енергосистему до таких лімітів: на час вранішнього (з 8 до 10 за київським часом) і вечірнього (з 18 до 22 за київському часу) максимумів навантаження – до 300 Мвт; у денній зоні – до 500 Мвт; у нічний час (з 23 до 6 по київським часом) – до 600 мВт», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що «Укрінтеренерго» обмежить обсяги перетікання потужності ПАТ «ДТЕК Крименерго» до відповідних величин.

«Підірвані терористами залізничні колії, переїзди і мости, зупинка кількох шахт у Луганській і Донецькій областях значно ускладнюють забезпечення енергооб'єктів України вугіллям марки «А» і «Т». Дефіцит палива і, як наслідок, дефіцит генерації електроенергії призводить не лише до порушення балансу між генерацією і споживанням електроенергії, а й до можливих віялових відключень електропостачання населення на території України у моменти пікових навантажень», – сказав директор «Укрінтеренерго» Володимир Зіневич.

У ДП заявили, що у разі якщо ліміти не виконуватимуться споживачами Криму, компанія буде змушена повністю відключати живильні лінії на півострів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук