Україна піднялася в рейтингу Doing Business на три позиції

Україна піднялася в рейтингу Doing Business на три позиції
Петро Порошенко заявив, що за рік Україна піднялася рейтингу Світового банку Doing Business до 80 позиції

Президент України Петро Порошенко заявив, що згідно з останніми даними Світового банку, Україна піднялася в рейтингу Doing Business з 83 до 80 позиції. Про це він сказав під час засідання Націоналньої ради реформ, повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Сьогодні ми отримали результати, які зараз будуть оприлюднені (Світовим банком), і ми також можемо говорити про те, що перші результати вже на сьогоднішній день потребують додаткового пояснення. Ще раз наголошую, що у 2011, 2012, 2013 роках Україна перебувала на 149, 152 місці. На сьогоднішній день позиція України буде 80», – сказав Порошенко.

Президент зазначив, що у сфері оподаткування Україна піднялася зі 107 до 84 місця, у сфері захисту інвесторів Україна піднялася на 18 сходинок, забезпечення виконання контрактів – на 18 сходинок.

«Але загальне дворазове підвищення України – це оцінка тих зусиль, які ми спільно докладаємо для проведення реформ у нашій країні», – заявив президент.

Нагадаємо, 27 жовтня 2015 року стало відомо, що Україна піднялася на 13 позицій у рейтингу Світового банку Doing Business і зайняла в ньому 83 місце.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук