Україна підписала з США угоду про надання кредитних гарантій на $1 млрд

Україна підписала з США угоду про надання кредитних гарантій на $1 млрд

Україна і США в п’ятницю, 3 червня, підписали угоду про надання кредитних гарантій обсягом $1 млрд, що дозволить Україні випустити п’ятирічні єврооблігації і залучити на міжнародних ринках капіталу $1 млрд під ставку до 2% річних до загального фонду державного бюджету. Про це повідомили у прес-службі Міністерства фінансів.

Угоду підписали міністр Олександр Данилюк, посол США Джеффрі Пайетт і уповноважений представник місії USAID Джоель Сандефур.

«Кошти будуть використані на соціальну підтримку найбільш вразливих український від впливу економічних чинників, в тому числі в результаті приведення тарифів на газ до ринкового рівня», – повідомили у Мінфіні.

Зазначено, що гарантійна угода є частиною дво- і багатосторонньої економічної підтримки України, що включає чотирирічну програму розширеного фінансування EFF Міжнародного валютного фонду (МВФ), і є вже третьою подібною угодою за останні два роки.

В результаті двох попередніх угод, укладених в 2014-му і 2015 роках, Україна залучила $2 млрд на зовнішніх ринках за рекордно низькими ставками і направила їх на здійснення програми реформ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук