Україна приєдналася до енергетичної системи Європи

ЕкономікаНазарій Тузяк, 28 червня 20175410

Національна компанія «Укренерго» 28 червня підписала угоду про приєднання України до енергетичної системи Європи. Про це повідомив керівник «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

«Угода про умови приєднання сьогодні підписана у Брюсселі під час Генеральної Асамблеї об'єднання операторів систем передачі електроенергії ENTSO-E. Ми стаємо на шлях, з якого Україна не має схибити. Кілька років спільної роботи уряду, НКРЕКП, Міненерговугілля, «Укренерго» та енергогенеруючих компаній попереду. Проект Дорожньої карти вже розроблено, всі вимоги до модернізації нашої енергосистеми містяться в угоді», – написав Всеволод Ковальчук на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, підписання цієї угоди дозволить об'єднати український енергетичний ринок із ринками сусідніх країн, створить справжню конкуренцію і дозволить поборити монополії.

«Після двох років важкої підготовчої роботи, після десятків переговорів у Європі за останні півроку ми змогли відстояти наше право незабаром приєднатися до європейської енергомережі та одночасно розламати ще одну голку енергетичної залежності від російського агресора», – додав глава «Укренерго».

За словами Всеволода Ковальчука, вперше Україна подала заявку на приєднання до енергетичної системи Європи ще у 2006 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук