Україна виплатила $505 млн відсоткового доходу за реструктуризованими євробондами

ЕкономікаАндрій Стець, 1 березня 20171540

Міністерство фінансів України 1 березня виплатило 505,429 млн відсоткового доходу за третій купонний період за облігаціями зовнішньої державної позики (єврооблігаціями). Про це йдеться у повідомленні на сайті Мінфіну.

«1 березня 2017 Міністерство фінансів здійснило виплату купонного доходу за 9 серіями ОЗДП, випущених державою в листопаді 2015 році в рамках проведеної боргової операції з державним та гарантованим державою боргом. Загальна сума купонного платежу за станом на 1 березня становить 505,429 млн доларів», - йдеться в повідомленні.

Зазначені єврооблігації були випущені в рамках проведеної Україною боргової операції з державним та гарантованим державою боргом, а також реструктуризації зовнішніх запозичень Києва, «Укравтодору» і держпідприємства «Конструкторське бюро «Південне ім. Янгеля» (Дніпро).

Процентна ставка за всіма зазначеними цінними паперами встановлена на рівні 7,75% річних.

Зазначимо, що процентний дохід нараховується і виплачується двічі на рік - 1 березня та 1 вересня, починаючи з 1 березня 2016 року. Строк погашення настає 1 вересня відповідного року – з 2019 по 2027 рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук