Україна вперше буде представлена на кіноринку фестивалю анімаційних фільмів в Ансі

КультураД.Ц., 9 червня 20171640

Україна вперше буде представлена власним національним стендом на кіноринку Mifa Market, що працює в рамках Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів (Festival International du Film d'Animation d'Annecy) у м. Ансі (Франція), який цього року відбудеться з 12 по 17 червня.

Український стенд організовується Громадською спілкою «Українська анімаційна асоціація» UANIMA за підтримки міністерства культури України, Державного агентства України з питань кіно та міністерства закордонних справ України.

За словами організаторів стенду, Україна має дуже багату історію та унікальні традиції, але зараз робить лише перші кроки на сучасному світовому анімаційному ринку, тому об’єднання зусиль українських анімаційних студій та державних інституцій, зокрема Міністерства культури, робить можливою презентації досягнень вітчизняної анімації на міжнародному рівні та привертає увагу до української креативної індустрії.

Під час фестивалю наша країна презентує 9 проектів.

Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів в Ансі (Festival International du Film d'Animation d'Annecy) - один із найбільш відомих та престижних анімаційних форумів світу, заснований у 1960 році. До конкурсної програми проектів MIFA увійшла українська анімаційна стрічка «Мама поспішає додому», творчої лабораторія Glowberry. Її відібрали із 343 проектів зі всього світу. Цей дитячий анімаційний серіал розповідає про пригоди хлопчика Лесика і його сім'ї. Вони живуть у великому місті, і вірять в чудеса. Батьки головного героя Лесика кожен раз потрапляють в неймовірні пригоди, коли поспішають додому, але завжди вчасно приходять до свого сина. Серіал «Мама поспішає додому» створюється за мотивами однойменної книги, що вийшла українською мовою в 2010 році та дуже швидко здобула популярність серед дітей і батьків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук