Україна зарезервувала право на перегляд тарифних зобов'язань в СОТ

ЕкономікаАндрій Стець, 4 травня 20172890

Україна зарезервувала право на перегляд тарифних зобов'язань у Світовій організації торгівлі в будь-який час протягом наступного трирічного періоду, повідомила прес-служба Мінекономрозвитку.

«Для поліпшення системи митно-тарифного регулювання та отримання можливості перегляду тарифних зобов'язань в СОТ в будь-який час протягом наступного трирічного періоду (2018 – 2020 рр..) Україна зарезервувала відповідне право згідно зі Статтею XXVIII ГАТТ 1994 (документ СОТ G/MA/333 від 21.04.2017 українською та англійською мовами)», – йдеться в повідомленні.

Принциповою умовою зміни тарифних зобов'язань країною-членом СОТ є проведення переговорів і консультацій із зацікавленими країнами для узгодження компенсаційних поступок з інших товарів з метою збереження загального рівня доступу до ринку, сказано в повідомленні.

Такі дії Мінекономрозвитку пов'язані, в тому числі, і з тим, що в країні «істотно змінилися економічні умови».

«Анексія Криму та події на сході України негативно вплинули на умови економічної діяльності та торгівлі, що ставить на порядок денний впровадження комплексних економічних реформ і використання всіх наявних механізмів для трансформації економіки України із сировинної на інноваційну», – зазначили в міністерстві.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук