Українець, якого звинувачували у обвалі рубля, звільнився з Московської біржі

ЕкономікаІрина Данилів, 30 січня 201536254

Керуючий директор по терміновим ринкам Московської біржі (МБ) Роман Сульжик звільнився щз посади. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Я прийняв важке рішення покинути Московську Біржу після майже трьох років роботи. Я дуже пишаюся тим, що вдалося зробити на терміновому ринку, робота ринку стала прозорішою та ефективнішою, в 2014 році були абсолютні рекорди як за відкритими позиціями, і за оборотом. Нажаль, моя особиста життєва позиція і яскрава персона привели до зовсім абсурдних і необгрунтованих звинувачень у жовтій пресі і торкнулися Біржі. Я не хочу, щоб моє особисте життя і переконання викликали питання до Біржі або якось негативно позначалося на компанії», --написав Сульжик.

Нагадаємо, в грудні минулого року депутат Держдуми Євген Федоров («Єдина Росія») звернувся до Слідчого комітету РФ з вимогою провести перевірку діяльності Романа Сульжика. Парламентар стверджував, що біржовий управлінець  під час Євромайдану підтримував «прихильників збройного перевороту на Україні, а в соцмережах публікував гасла Української повстанської армії», відтак це може свідчити про причетність Романа Сульжика до підриву стабільності російського рубля.

Федоров також мав сумніви щодо громадянства Сульжика і переконував, що той є, одночасно,  громадянином Америки і України. Натомість,  у своєму повідомленні Роман Сульжик підкреслив, що є українцем.

«Я українець, у мене немає, і ніколи не було громадянства США, і мої батьки, яких я дуже люблю і заради душевного спокою яких я приймаю це рішення, все життя жили і живуть у Києві». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 4

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Alex Palivoda 30 січня 2015, 22:39

  Ніч така місячна зоряна ясная
  В оптиці в мене москаль
  На вітер поправочка і допобачення
  Дамой за «парєбрік», бай-бай!

  Сядем в окопчику десь за Дебальцево.
  Нас тут багато, не сам!
  Глянь, моя рибонька, хвилею полум'я
  Ворога б'є "Ураган"

  Гай чарівний, ніби променем всипаний,
  Чи загадався, чи спить:
  Ген на стрункій та високій осичині
  Шмат москаляки висить.

  Ти не дивись, що гвинтівочка зношена.
  Б'є вона влучно щораз.
  Кожному "ватніку" зробимо дірочку,
  Щоб вже не лізли до нас!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Alex Palivoda 30 січня 2015, 22:38

  А вообще-то Россия -- спорная территория между Украиной (см. карту Украины за 1919 год), Белоруссией (см. одно из выступлений "Бацьки"), Казахстаном (см. описание земель Золотой Орды -- государства казахов. Московия -- один из ее улусов), Китаем (см. карту, подаренную китайцам Ангелиной Меркель, весна 2014 г.) и Японией (см. книгу "Водители фрегатов". Где четко написано: когда первый русский корабль подошел к Курилам, на них жили айны. Которые платили дань Японии).

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Alex Palivoda 30 січня 2015, 22:36

  Т. наз. «"Новороссия" – это:
  1. давние украинские земли. (В частности, нынешние Белгород-Днестровский, Очаков, Одесса и т.д. построены по наказу подольского князя Василия Красного в 1421—1422 гг.) Захваченные впоследствии турками. А потом, с огромной помощью запорожских казаков (как и в Крыму), захваченные Россией. Страной, созданной финно-казахами (см. работы знаменитого русского археолога Уварова и палеонтолога Богданова, 19 век) «русскими» путем захватнических войн.
  Так, захвачены и присоединены славянские земли Новгородщина и Псковщина (население которых впоследствии было уничтожено Иваном Грозным), Казанское и Астраханское ханства, Сибирь и Дальний Восток, Северный Кавказ, Крым. Обманом была присоединена Украина. А в ХХ веке – оккупирована большевистской Россией;
  2. давние земли запорожских казаков. Захваченные впоследствии – видимо, в знак благодарности за помощь! -- Россией.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук