Українка Юлія Джима здобула срібну медаль на етапі Кубка світу з біатлону

13:42, 6 березня 2021

Збірна України з біатлону здобула другу нагороду на етапах Кубка світу в цьому сезоні. Друге місце в спринті завоювала Юлія Джима в чеському Новє-Место.

Джима стартувала під 26-им номером. І прекрасно пройшла трасу, не допустивши жодного промаху на двох вогневих рубежах. І деякий час була навіть лідером гонки. Та все ж поступилася нестримній норвежці Тіріль Екхофф, в якої був один промах.

Для Джими друге місце у спринті найкращий показник в історії виступів на етапах Кубка світу з біатлону.

Варто додати, що всі п'ять українок, які стартували, зуміли потрапити в очкову зону після фінішу. Дарія Блашко показала 16-й результат (0+1, +45,5), Анастасія Меркушина 22-й (0+1, +1:05,9), Олена Підгрушна 34-й (2+1, +1:29,2), а Валентина Семеренко 40-й (0+2, +1:45,8).

Нагадаємо, до цього єдиною нагороду для збірної України з біатлону в цьому сезоні на етапах Кубка світу була срібна медаль Юлії Джими в індивідуальній гонці на етапі в італійському Антхольці. А на Чемпіонаті світу українки здобули бронзову медаль в естафеті.