Українки посіли два перші місця на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко здобули золото та срібло на чемпіонаті у Польщі

21:51, 7 березня 2021

На чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходив у Польщі, українка Ярослава Магучіх взяла перше місце в стрибках у висоту. Друге місце посіла Ірина Геращенко. Про це пише Федерація легкої атлетики України у неділю, 7 березня

Ярослава Магучіх стрибнула на 2 метри, Ірина Геращенко – на 1,98. На третьому місці опинилася Елла Юнніла з Фінляндії. Вона стрибнула на 1,96 метра. Ще одна українка Юлія Левченко посіла четверту позицію із результатом 1,94 метра.

Здобута золота медаль є першою з жіночих стрибків у висоту на чемпіонатах Європи в приміщенні за історію незалежної України, відзначає федерація.

Крім того, Магучіх стала наймолодшою чемпіонкою зимових континентальних першостей зі стрибків у висоту серед жінок, здобувши золото у віці 19 років 169 днів. Попередній рекорд належав румунці Аліні Астафей, яка здобула перемогу в 1989 році. Їй тоді було 19 років 256 днів.

Зазначимо, що золото чемпіонату Європи зі стрибків у довжину напередодні виграла ще одна українка – Марина Бех-Романчук. Вона стрибнула на 6,92 метра.