Українська бабуся стала героїнею популярної дитячої книжки в США

Українка у книзі є тренером успішної дівчачої футбольної команди

76-річна емігрантка з України Віра Мороз, яка нині мешкає у місті Портленд в штаті Орегон у США, стала прототипом для героїні дитячої історії «Беш і Люсі зустрічають команду Віри та чарівних звірів». Книгу написала подруга доньки Віри Мороз, Ліса Кохн, у співавторстві з 9-річним сином Майклом – названим онуком жінки. Книга побачила світ у травні 2018 року, повідомив «Голос Америки».

У книжці жінка є тренером успішної дівчачої футбольної команди та помічницею міського голови.

«Її форма була зшита блакитним і золотим українськими кольорами, і вона та її гравці носили у волоссі квіткові композиції в українському стилі. Команда Віри перехитрила, випередила, перекричала і перемогла кожну команду дівчат у місті, країні та штаті», – так описують жінку автори книги.

Книжка має назву «Беш і Люсі зустрічають команду Віри та чарівних звірів»

У реальному житті Віра Мороз ніколи не була професійним тренером, але вона нерідко грає у футбол із рідними онуками і Майклом. Вона також проводила час із собакою Люсі, яка приносила м'яч. Це наштовхнуло Майкла на ідею зробити Люсі в книжці прихильницею футболу.

Ліса та Майкл почали разом писати книжки, коли Майклу було п'ять років. У той час якраз померла їхня собака Люсі, і це був їхній спосіб, щоб упоратися з болем втрати. Люсі стала головною героїнею книжки, яка всюди супроводжує хлопчика Беша (образ оснований на Майклові). Книжка про Віру Мороз стала третьою в серії.

Віра Мороз із донькою Тетяною і внуком Лук'яном

Українка приїхала до Сполучених Штатів 2005 року, щоб допомогти доньці доглядати новонародженого сина, та залишилися там жити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук