Українська група 5'nizza має декілька виступів у Росії

Музиканти розповіли російським ЗМІ про життя у Харкові

КультураДарина Цвях, 29 червня 20167230
Українська група 5'nizza має декілька виступів у Росії
5'nizza

Харківська група 5'nizza виступить на фестивалі Stereoleto, який пройде 2 і 3 липня у Санкт-Петербурзі. Крім того, 15 липня дует дасть сольний концерт в Зеленому театрі московського Парку культури ім. Горького.

Напередодні виступів музиканти 5'nizza Андрій Запорожець (SunSay) та Сергій Бабкін дали інтерв’ю російському виданню «Лента.ру». Серед іншого йшлося і про те, що відбувається в Україні.

Обидва музиканта сказали, що за останні два роки життя у їх рідному Харкові змінилось на краще.

Сергій Бабкін назвав Харків культурною столицею України. «З кожним роком з'являються нові театри, групи, художники, танцювальні колективи, виставки, перформанси, фестивалі», - сказав він.

Андрій Запорожець вважає, що «у Харкові найцікавіше не так помітно. Зараз відкрилося безліч незалежних дизайнерських магазинчиків, барів з непоганою музикою... Але найцікавіше завжди відбувається на кухнях і в спонтанних зустрічах з людьми, у яких є ідеї».

На заптиння про те, як події останніх років вплинули на українську музику, Сергій Бабкін вважає, що «це вплинуло на всіх і на все - на музику, будинки, людей, роботу, життя. Але хтось на все це, грубо кажучи, підсів і ніяк не може зістрибнути, а інші і не збираються. А є ті, хто все це тримають на дистанції від себе, своєї сім'ї, своїх рідних і справи, якою живуть. І в тих болить нітрохи не менше, ніж у перших».

А от Андрій Запорожець жодного впливу не помітив. «На Харків це вплинуло меншою мірою. Або я суджу по своїх друзях, а вони досить аполітичні».

Нагадаємо, що у Львові у квітні 2016 року сольний концерт SunSay було скасовано без пояснення причин. Перед тим активісти бойкотного руху закликали організаторів скасувати концерт SunSay через виступи у Росії та окупованому Криму і навіть звернулись до управління культури Львівської міськради з письмовою вимогою про скасування концерту. Концерт Сергія Бабкіна відбувся у Львові у березні.

Група 5'Nizza була одним з учасників музичного фестивалю «Дика М'ята», який пройшов у Росії з 24 по 26 червня 2016 року.

Група 5'Nizza утворилася на початку нульових і розпалася в 2007-му, випустивши за цей час два альбоми. У 2015 році група воз'єдналась для виступів.

До складу групи входить Андрій Запорожець (SunSay), який під часнаціонального відбору на «Євробачення» викликав хвилю обурення своїми виступами в Росії та окупованому Криму. Другим учасником є Сергій Бабкін. Обидва музиканти мають також власні сольні проекти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук