Українська художниця у Москві розповіла про війну

КультураК.С., 28 липня 20166380
Українська художниця у Москві розповіла про війну
«Теорія захисту» Дар'ї Кольцової

Українська художниця Дар'я Кольцова взяла участь в основній програмі V Moscow Biennale of Young Art, де створила site-specific інсталяцію під назвою «Теорія захисту». Робота виставлена ​​в будинку колишньої текстильній фабрики – Трьохгорній мануфактурі.

«Цей проект про війну в моїй країні, про людей, чию реальність розривали артобстріли, про культурні коди, про людське життя. Він про те, про що там зовсім не хочуть говорити, але про що говорити абсолютно необхідно», – цитує художницю Cultprostir.

Українка працювала над своєю інсталяцією під керівництвом незалежного куратора Надіма Саммана.

«Їхати до Москви здавалося зрадою. А ще необдуманою небезпекою. Незважаючи на сумніви, страх і суперечливість ситуації, сьогодні я абсолютно переконана у вірності прийнятого рішення», – розповіла Дар'я Кольцова.

Також вона додала: «Складність цього рішення не зможе зрозуміти той, хто не прожив у моїй країні останні 3 роки, не дихав разом з нею, не оплакував, не сподівався, чиє серце не розривалося від відчаю, гордості, надії, розчарування, презирства, болю, віри і любові».

V Moscow Biennale of Young Art – це масштабна мистецька міжнародна подія, яку проводять з 2008 року, запрошуючи художників з різних куточків світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук