Українська компанія перемогла у тендері на поставку трамваїв в Румунію

«Татра-Юг» випередила в конкурсі конкурентів з Туреччини і Польщі

Українська компанія перемогла у тендері на поставку трамваїв в Румунію
фото Татра-Юг
Трамвайні вагони нової моделі К1-Т306

Український виробник трамвайних вагонів «Татра-Юг» переміг у тендері на поставку в Румунське місто Крайова 17 трамваїв. Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на видання Československý Dopravák.

Видання зазначає, що повідомлення про перемогу українського виробника з'явилося на офіційному порталі закупівель 29 липня, при цьому зазначалося, що переможець визначений 24 липня, проте ще тиждень відведено на оскаржування результату.

Повідомляється, що йдеться про поставку 25-метрових трамвайних вагонів, вартістю 1,7 млн ​​євро за один. Відповідно до публікації, заявки на участь в тендері також подавали турецькі компанії Durmazlar і Bozankay, а також польська компанія Pesa.

При цьому наголошується, що ціновий критерій при визначенні переможця склав 80%. Видання припустило, що в разі остаточної перемоги українського виробника в Крайову будуть поставлені трамвайні вагони нової моделі К1-Т306 з повністю низькою підлогою .

Варто також нагадати, що у 2017 році «Татра-Юг» виграла тендер на поставку 15 трамвайних вагонів в Олександрію (Єгипет), які на сьогодні продовжують поставлятися.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук