Українська молодіжка перемогла турків

Спорт13 листопада 20142700

Оновлена молодіжна збірна України під керівництвом головного тренера Сергія Ковальця зуміла обіграти у товариському матчі команду з Туреччини з рахунком 2:0.

Перший тайм завершився рахунком 0:0, та й особливо небезпечних моментів суперники не продемонстрували, пише XSPORT. Однак другий тайм став справжнім видовищем для нечисленних глядачів, які зібралися на трибунах УТБ імені В.Баннікова, - глядачі побачили два вилучення і два голи. Спочатку тайму на полі спалахнули пристрасті, після яких рефері показав червоні картки двом турецьким футболістам, а вже на 71 хвилині капітан українців Владлен Юрченко реалізував пенальті.

Другий м'яч збірна України забила незадовго до фінального свистка. Після того, як Сергій Гринь з правого флангу прострілив у штрафну, Олексій Хобленко спробував пробити в один дотик, але м'яч відскочив від руки турецького захисника. Українець тут же наніс повторний удар, який вже був точний - 2:0.

Нагадаємо, що молодіжна збірна України, програвши плей-офф відбіркового турніру Євро-2015, в тому складі припинила своє існування. Тепер тренерський штаб під керівництвом Сергія Ковальця створив практично нову команду, успішно випробувавши свої сили на суперниках із Туреччини.