Українське радіо запустило серію інтерв’ю з митцями Донбасу

КультураК.С., 6 серпня 20152220

«Мистецькі надра Донбасу» виходитиме у прямому ефірі у спецппроекті журналіста Дмитра Хоркіна «Донбас-UA» щонеділі о 12.20 на Першому каналі УР. Гості розкажуть, чи вдається продовжувати свою творчу діяльність після вимушеного переселення та з якими проблемами вони стикаються

У серпневих випусках передачі в циклі «Мистецькі надра Донбасу»  візьмуть участь донеччани: диригент світового рівня, народний артист України Василь Василенко, відомий на весь світ артист балету Вадим Писарєв, луганська фотохудожниця, авторка українсько-нідерландського фотопроекту «Україна очима переселенця» Катерина Птаха та письменник, лауреат «Російської премії» Володимир Рафеєнко, який переїхав з Донецька до Києва.

«Не варто забувати, що Донбас - це не лише заводи та шахти, Донбас дав для України багатьох митців, науковців, спортсменів, що прославили нашу країну. Саме про таких видатних творчих людей з Донеччини і розповімо на Українському радіо. Згадаймо, що світової слави тенор, артист міланського Ла Скала Анатолій Солов'яненко родом із самого Донецька, місто Слов'янськ дало Україні поета-романтика Миколу Петренка, автора вірша "Дивлюсь я на небо, та й думку гадаю", а одна з найплідніших українських письменниць Ірен Роздобудько теж з Донбасу - Донбасу проукраїнського, патріотичного, мистецького», - наголошує Дмитро Хоркін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук