Українське товариство сліпих у Львові відзначить свою 82-гу річницю

Головні новини за 03.06Марічка Крижанівська, 3 червня 2015, 19:00 419 0

У Львові Українське товариство сліпих (УТОС) відзначить своє 82-річчя концертом. На сцену вийдуть незрячі співаки, а також колективи, якими опікується Товариство сліпих.

Товариство сліпих з'явилося 1933 року і спочатку лише допомагало у трудовій реабілітації людей з вадами зору, але згодом розширило коло соціальних напрямів. Нині при УТОСі діє комп'ютерний клас, курси англійської мови, бібліотека з книжками шрифтом Брайля, гуртки і колективи. Організація також допомагає незрячим працевлаштуватися й отримувати соціальні виплати.

«УТОС діє, передовсім, для того, щоб люди згуртовувалися, щоб вони відчували, що потрібні, затребувані, і для того, щоб вони могли розкрити свій творчий потенціал, а в нас надзвичайно багато обдарованих людей. А ще для того, щоб відчути матеріальну підтримку», – розповіла голова правління Львівської обласної організації УТОС Любов Кукуруза.

Одночасно на концерті відзначатиме своє 9-річчя інтегрований театр естрадної пісні «Дитячі мрії», що діє при УТОСі. У цьому колективі співають діти інвалідів, членів Товариства сліпих, а також незрячі.

«Співаємо пісні різного жанру, головне, що ці мелодії у дітей линуть від душі і це відчувають слухачі. У нас займаються діти різного віку», – додала художній керівник театру естрадної пісні «Дитячі мрії» Василина Дяків.

Концерт відбудеться в Будинку культури УТОСу в четвер, 4 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук