Українське журі на Євробаченні провокували на «договірняк»

КультураДарина Цвях, 11 травня 201625040
Українське журі на Євробаченні провокували на «договірняк»

Голову українського національного журі Євробачення-2016 Олександра Ксенофонтова намагалися спровокувати підставним телефонним дзвінком.

Невідомий, який назвався помічником Мустафи Джемілєва Енвером зателефонував чоловікові та продюсерові переможниці Євробачення Руслани та розповів по те, що домовився із представниками Молдови, Грузії, Сан-Маріно та інших країн про так зване «дружнє голосування». Тобто, за словами невідомого ті країни підтримають Україну, в свою чергу українське журі має підтримати їх представників.

Інформацію про дзвінок Олександр Ксенофонтов та Руслана Лижичко виклали на свої сторінки у Facebook.

«Ми викладаємо ці матеріали й інформацію, щоб запобігати провокаціям, які можливо відбувались і з іншими членами журі з інших країн. Можливо пранкери-провокатори представлялися не тільки іменем Мустафи-ага, але й інших знакових персон, яких важко уявити в ролі “рєшал”. Щоб запобігти дискредитації України і самого європейського конкурсу та скандалу, який вочевидь готується для “запуску”, у випадку успішного виступу України, ми вимушені цю “щурину возню” вивести на світло», - повідомила співачка.

«Зміна правил Євробачення дуже активувала пранкерів, спамерів, тролів, ботів і їм подібну мерзоту на великі подвиги.
Проти України знову розгортаються інформаційні провокації та напади.
Тепер взнати імена і контакти голів та членів журі від країн-учасників можна з офіційної інформації на сайті Європейської мовної спілки.
І те, що колись було секретом за п’ятьма замками, тепер відомо будь-кому, хто цікавиться конкурсом. З одного боку - прозорість, з іншого - можливість тиску, прямих контактів та спроб домовленостей з журі голосуючих країн.
 Яке “роздольє” для наших північних сусідів і їх інформаційних “работяг”», - вважає Олександр Ксенофонтов.

Подружжя виклало у мережу запис телефонної розмови. Також вони вважають необхідним донести інформацію про брудні технології до голови НТКУ та керівництва конкурсу Євробачення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук