Українські дизайнери представили у Нью-Йорку патріотичну колекцію

КультураДарина Цвях, 24 лютого 201510800
Українські дизайнери представили у Нью-Йорку патріотичну колекцію
фото Facebook

Два десятки українських дизайнерів представили на New York Fashion Week єдину колекцію під назвою "Найулюбленіша", втіливши в одязі особливості різних регіонів України. Про це повідомляє VIDIA .

"Ми, українські дизайнери, хочемо, аби увесь світ знав, що наша країна Україна – це насамперед талановиті, багаті духовно та культурно люди, які намагаються врятувати свою країну, свій культурний скарб від знищення сусідньою державою-агресором Росією. Сьогодні як ніколи Україні та українському народу потрібна підтримка світового суспільства", - зазначила засновниця Fashion Globus Ukraine Голда Виноградська на сторінці у Facebook.

На показі були присутні понад півтисячі представників світової fashion-індустрії та ЗМІ. Презентація колекції супроводжувалась показом відео з України, знятим упродовж останнього року журналістами каналу Ukraine Today, а також піснями відомих українських виконавців, зазначає видання M-Ukraine.

Співачка Solomia спеціально для цього проекту створила музичний символ – пісню українською та англійською мовами "Оранта".

Зазначимо, що в рамках New York Fashion Week в Українському домі у Нью-Йорку відбувся вечір української культури за участю дизайнерів та за підтримки Міністерства закордонних справ України та Генерального консульства України в Нью-Йорку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук