Українські художники створили «Абетку про Крим»

КультураД.Ц., 20 квітня 201510900
Українські художники створили «Абетку про Крим»

У Києві презентують дитячу «Абетку про Крим». Її створили дизайнери Наталія Гут та Іван Дегтярьов. Авторські малюнки супроводжують вірші на кожну літеру української абетки, присвячені містам, природі, історії, характерним особливостям Криму.

Про ідею створення та саму книгу Cultprostir розповіла співавтор Наталія Гут: «Книга створювалась весною 2014 року, ви пам'ятаєте, які настрої тоді були в країні. Тоді ми тільки-тільки втратили Крим, тоді не було навіть зрозуміло чи це все насправді і скільки ця ситуація протримається. Саме тоді я, як, напевно, і багато українців, зрозуміла для себе, наскільки я люблю Крим і його природу, усвідомила, наскільки сумною для мене є ця втрата. Для мене з Кримом пов'язана безліч приємних згадок, я і мої друзі не одне літо провели на теплих кримських берегах. На жаль, найближчим часом у багатьох маленьких українців не буде можливості побачити Крим своїми очима. Для цього я і створила цю книжку − щоб зберегти любов до Криму у нового покоління українців».

Автор зазначає, що в книзі немає жодної політики. З «Абетки про Крим» маленькі читачі отримають не лише знання, а й позитивні емоції, чому сприятимуть кольори та стиль оформлення.

Зараз книга існує лише в декількох примірниках. Художники шукають видавців для більшого накладу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук