Українські компанії отримали доступ до державних закупівель 45 країн

ЕкономікаІрина Данилів, 18 травня 20162420

Сьогодні, 18 травня, завершилася офіційна процедура приєднання України до Угоди Світової організації торгівлі про державні закупівлі (Agreement on Government Procurement, GPA). Вже від сьогодні українські компанії отримали право брати участь у державних закупівлях 45 країн-учасниць угоди GPA, серед яких країни ЄС, Японія, США, Корея, Тайвань, Сінгапур, Гонконг і Канада. Повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі.  

 Загальний об’єм ринку держзакупівель СОТ оцінюється в 1,7 трильйона доларів щорічно, що більш ніж у 30 разів перевищує об’єм українського експорту у 2014 році. Угода GPA дає рівний доступ українським компаніям до світових ринків. Так само як іноземні компанії матимуть повний та рівний доступ до українських державних тендерів.

«Це - найпростіший шлях для експорту вітчизняних товарів. Українським компаніям не треба витрачати зайвих коштів на маркетинг, домовлятися про вихід у мережу чи відкривати представництво. Заявки і процедури державних тендерів зазвичай чітко структуровані. Тому все, що треба - це знайти цікавий тендер і відповідним чином оформити заявку» - пояснив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Він також зауважив, що зі своєї сторони, Мінекономрозвитку проводить активну роз’яснювальну роботу з представниками бізнесу щодо можливостей роботи в рамках Угоди GPA. 

 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук