Українські культурні організації отримають €1,46 млрд від «Креативної Європи»

КультураДарина Цвях, 17 листопада 20152300

Провідні експерти Програми Європейського Союзу «Креативна Європа» поділяться досвідом з українськими культурними організаціями в рамках інформаційної сесії «Креативної Європи». Захід пройде в день приєднання України до Програми 19 листопада в галереї М17 у Києві.

«Креативна Європа» спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. З 2014 до 2020 року на фінансування українських культурних організацій виділять €1,46 млрд.

Аби претендувати на отримання коштів, культурні організації в Україні мають відповідати трьом вимогам. «Українські організації повинні мати юридичну реєстрацію. Вони також повинні буті зареєстровані щонайменше два роки на день подання заявки і працювати у культурному чи креативному секторах», - розповіла Cultprostir Анастасія Нуржинська, прес-секретар програми ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність».

На інформаційну сесію організатор запрошують працівників видавництв, організаторів фестивалів, представників розвинутих культурних мереж, спеціалістів з аудіовізуальних продуктів та інших представників сфери культури.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук