Українські телеканали у 2016 році показували більше російських фільмів, ніж торік

КультураК.С., 9 листопада 20165910

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення у січні-жовтні цього року зафіксувала і подала до Державного агентства з питань кіно (Держкіно) 93 звернення за фактом трансляції вітчизняними телеканалами заборонених російських фільмів та серіалів. Це у 1,5 раза більше, ніж у 2015 році. Такі дані наводяться в інфографіці, розміщеній на сторінці голови Нацради Юрія Артеменка у Facebook.

За результатами розгляду звернень Нацради Держкіно від початку 2016 року анулювало прокатні посвідчення на 11 фільмів і серіалів. Ще 60 звернень перебувають на розгляді.

42 заборонених фільмів і серіалів з'явилось в ефірі телеканалу «Україна», 18 показав «Інтер», 12 -  «1+1».

Найпоширенішим порушенням стало використання у фільмах образів співробітників спецслужб РФ та символіки держави-агресора. Крім того, телеканали були помічені у фальсифікації вихідних даних (інформація про рік виробництва, студію-виробника), а також зміні назви аудіовізуального твору.

Нагадаємо, у серпні 2014 року прес-служба Нацради з телерадіомовлення повідомляла, що експертна комісія з питань поширення й демонстрації фільмів при Державному агентстві України з питань кіно переглядатиме всі російські фільми, телесеріали та міні-серіали та вирішуватиме щодо видачі прокатних посвідчень.

Станом на 24.10.2016р. не рекомендовано для демонструванняі розповсюдження на території України 483 фільма та серіала, у звязку із порушенням ст. 15 та 15-1 Закону України «Про кінематографію».

Всього Експертною комісією з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно України переглянуто 937 назв фільмів/телевізійних серіалів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук