Український біатлоніст завоював бронзу чемпіонату світу

13:49, 5 березня 2016

Українець Сергій Семенов став бронзовим призером чемпіонату світу з біатлону, який наразі триває у норвезькому Холменколлені.

Український біатлоніст продемонстрував третій результат у спринтерській гонці, пройшовши два вогневі рубежі без промахів.

Переможцем спринту став лідер загального заліку, француз Мартен Фуркад. Срібло гонки завоював легендарний норвежець Уле Айнар Бйордален. Українець Сергій Семенов поступився другому результату лише на 0,7 сек і сенсаційно завоював бронзу.

Інші українські біатлоністи фінішували зі скромнішими результатами: Артем Прима зайняв 22 місце (1 промах), Олександр Жирний - 28-ме (без промахів), Дмитро Підручний - 43-тє (2 промахи).

Нагадаємо, у першій гонці чемпіонату світу-2016 у Холменколлені збірна України продемонструвала четвертий результат у змішаній естафеті. Сергій Семенов ідеально пройшов свій етап у цій гонці, не використавши жодного додаткового патрону.