Український експорт у розрізі областей: хто на чому заробляє

ЕкономікаОстап Левчич, 15 червня 201639701
Український експорт у розрізі областей: хто на чому заробляє

BusinessViews склав карту основних продуктів, які кожна область відправляє за кордон.

Згідно з дослідженням, найчастіше основним продуктом на експорт була агропродукція. Зокрема, Миколаївська область на цьому заробила $761 млн – це найвищий показник.

Натисніть для збільшення

На продажу генераторів і електродвигунів Закарпаття заробляє більше, ніж аграрні регіони на продажі зерна. Ця продукція стала також найпопулярнішим товаром у Львівській, Волинській, Тернопільській і Хмельницькій областях.Київ на поставках зерна заробив $3 млрд 662 млн. Річ у тім, що у столиці мають свої офіси багато агрокомпаній, тому їх продукція вважається "київським" експортом, навіть якщо її відправляли за кордон з будь-якої іншої області. Таким же чином Київ постачає й інші товари: від олії - до нафти і вугілля.

Найбільший в Україні виробник азотних добрив – комбінат «Азот» зробив Черкаську область головним постачальником цієї продукції. Проте останнім часом поставки за кордон скорочуються.

Якщо мова йде про промисловість, то тут українські виробники постачають в основному не техніку або деталі, а сировину: чорні метали, руди, шлак і нафту. Лише в Харківський області основною продукцією на експорт стали ядерні реактори, котли і машини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук