Український «Фінексбанк» оголосив про самоліквідацію

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 18 листопада 20162920

Правління Національного банку України погодилось на ліквідацію та відкликання банківських ліцензій «Фінексбанку» за ініціативою його власників, повідомила прес-служба Нацбанку.

«Рішення про ліквідацію банку прийнято на загальних зборах акціонерів банку від 22.09.2016 року. Причина такого рішення – складне становище на ринку фінансових і банківських послуг та невизначеність щодо можливих напрямків і джерел подальшої капіталізації банку», – йдеться у повідомленні.

У Нацбанку наголосили, що при самоліквідації банк самостійно погашає всі зобов’язання перед клієнтами. В такому випадку не виникає жодного навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Там також уточнили, що 17 листопада 2016 року «Фінексбанк» мав достатній рівень ліквідності для розрахунків з клієнтами. Обсяг високоліквідних коштів (готівка, цінні папери, що емітовані Національним банком України, та кошти на кореспондентському рахунку в НБУ) становив 21 млн грн. Загальний обсяг зобов’язань «Фінексбанку» – 6,5 млн грн, з них перед юридичними особами – 3,5 млн грн, фізичними особами – 0,9 млн грн.

В червні цього року Національний банк України вперше прийняв рішення про надання згоди на ліквідацію за ініціативою власників двох банків – ПАТ «Фінанс Банк» та ПАТ «Інвестиційно-Трастовий Банк».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук