Українського консула пустили до засудженого в Росії українського журналіста Романа Сущенка

9 липня 2018

Українського консула Геннадія Барескаленка пустили до незаконно засудженого в Росії українського журналіста Романа Сущенка. Про це повідомила дочка Сущенка Юлія, передає «Укрінформ».

«Консулу сьогодні вдалося відвідати у СІЗО «Лефортово» батька. Він почуває себе нормально, якщо можна так сказати, враховуючи всі умови, в яких він перебуває ось уже майже два роки», - сказала Юлія.

Дочка Сущенка повідомила, що він намагається отримати дозвіл на дзвінки рідним.

«Передає всім привіт. Подав документи на дозвіл на дзвінки рідним, але коли їх нададуть - невідомо», - зазначила вона.

Нагадаємо, 4 червня 2018 року суд у Москві визнав Сущенка винним у шпигунстві і засудив до 12 років колонії суворого режиму. Міністерство закордонних справ України висловило РФ протест через цей вирок.

Кореспондент українського інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був затриманий в Москві у вересні 2016 року, коли приїхав у Росію відвідати родичів. У жовтні ФСБ РФ висунула Сущенкові офіційне звинувачення у шпигунстві.Президент Петро Порошенко в лютому 2018 року заявив, що Україна готова обміняти спійманих на Донбасі російських солдатів на українських заручників, яких утримують в Росії, зокрема на журналіста Романа Сущенка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Мерія домовилась з перевізниками про безкоштовний проїзд пенсіонерів у всіх маршрутках
РАГУlive. Випуск за 22 січня
Новий підрядник заявив про початок знесення стели Монументу слави у Львові
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ