Українці платитимуть податки з хабарів

Економіка6 грудня 20102442

Новий податковий кодекс, який 4 грудня було офіційно опубліковано у газеті “Голос України” передбачає виплату податків від коштів, отриманих як хабар.

Відповідно до однієї з норм цього кодексу, тепер платникам податків доведеться платити податки і з отриманих хабарів, - повідомляє Київпост.

Так, у статті "Об’єкт оподаткування", у пункті 164.2. сказано, що "До загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються:

164.2.12. кошти або майно (нематеріальні активи), отримані платником податку як хабар, викрадені чи знайдені як скарб, не зданий державі згідно із законом, у сумах, які визначені обвинувальним вироком суду незалежно від призначеної ним міри покарання".

Попередній варіант Податкового кодексу включав антиконституційні норми, наприклад, арешт активів підприємця без рішення суду. Ця норма, як і деякі інші було вилучено у процесі внесення поправок президента.

3 грудня президент Віктор Янукович підписав новий Податковий кодекс, а наступного дня його було опубліковано у газеті "Голос України".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук