«Укрпошта» виставила на продаж 30 об'єктів нерухомості

«Укрпошта» продає у Львові приміщення, розташовані неподалік залізничного вокзалу та аеропорту

Державна компанія «Укрпошта» виставила на продаж через аукціон перші 30 об’єктів нерухомості, які в сумі складають 177 приміщень. Ці об’єкти не використовуються у діяльності «Укрпошти», а їхній перелік є на сайті.

Це перша частина об'єктів із тих, які компанія планує продати. Їх загальна стартова ціна становить 82,6 млн грн. На другому етапі «Укрпошта» виставить на продаж ще 62 об'єкти, вартість яких оцінена у 189 млн грн, повідомила її прес-служба.

Серед нерухомості, яку «Укрпошта» виставила на продаж у травні, є два об'єкти, розташовані у Залізничному районі Львова.

Перший з них – це комплекс із семи виробничих приміщень, загальною площею 2065,8 м2 на вулиці Залізничній. Приміщення розташовані за 1,2 км до залізничного вокзалу і за 2,6 км до центру міста. Вони збудовані в 1944 році й перебувають у незадовільному стані (потребують капітального ремонту). Охочі купити ці приміщення можуть зголошуватися до 28 травня, аукціон з продажу пройде 29 травня.

Другий – це комплекс адміністративних і службових приміщень площею 2471,5 м2 на Любінській, 112, збудований в 1998 році. Розташований за 2,7 км до аеропорту і за 4,8 км до залізничного вокзалу. Стан задовільний, але знадобиться ремонт покрівлі. Пропозиції від охочих купити ці приміщення приймаються до 11 червня, аукціон з продажу відбудеться 12 червня.

Також «Укрпошта» одним лотом продає дві поруч розташовані турбази в Києві у «Конча-Заспі», а ще турбази на узбережжі Азовського моря – в с. Ялта на Донеччині та у Бердянську, передмісті Дніпра та у Чернігівській області, а також виробничі приміщення в Боярці Київської області.

«В “Укрпошти” понад 12 тисяч об'єктів нерухомості, з них у власності близько 5 тисяч. І лише половина із тих, що належать підприємству, використовується за призначенням та приносить прибуток. Решта – баласт: бази відпочинку, кузні, лазні, магазини, ангари, склади та інше. На їх утримання ми щороку витрачаємо близько 10 млн грн на податки, охорону, тощо. “Укрпошта” не турбаза і не склад. Якщо ми хочемо розвиватися і ставати кращими для наших клієнтів, то всі наші активи повинні приносити дохід. Це звичайний бізнес-підхід», – заявив директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Він наголосив, що компанія не продаватиме нерухомість за заниженими цінами. За його словами, отримані від продажу кошти будуть інвестовані в ремонти, оренду нових і кращих приміщень, будівництво нових сортувальних центрів та оновлення іншої інфраструктури. Продаж нерухомості здійснюватиметься через електронну торгову систему ProZorro.Продажі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук