«Укрзалізниця» хоче зробити платним Wi-Fi на вокзалах та в потягах «Інтерсіті»

В УЗ посилаються на те, що в Європі вайфай у залізничному транспорті платний

Wi-Fi в поїздах «Інтерсіті +» і на вокзалах може стати платним, повідомив в інтерв'ю телеканалу «112 Україна» в. о. голови правління «Укрзалізниці» (УЗ) Євген Кравцов.

«Wi-Fi на сьогодні є у поїздах категорії «Інтерсіті+». Ми продовжуємо роботу, пов'язану з поліпшенням якості сигналу і пропускної здатності трафіку. Тут є один принциповий момент, на який ми поки ніяк не наважимося. Ви знаєте, що нині це безкоштовна послуга. Однак у більшості країн Європи, де в поїздах надається послуга Wi-Fi, вона платна», – сказав він.

За словами Кравцова, УЗ розглядає кілька шляхів вирішення цієї проблеми. «Перший це залишити послугу безкоштовної і покращувати її якість в нинішньому стані, другий – зробити її платною для пасажирів», – зазначив він.

Відповідаючи на питання, чи потрібен буде пасажирам ключ до Wi-Fi, керівник ПАТ зазначив, що можливі різні підходи – ключ, пароль, QR-коди. Можливе також підключення через банківську картку, інші варіанти тощо. «Такий рекламний підхід дозволяє окупити витрати на розширення мережі. Приклади цього вже є – в аеропортах. І ми плануємо реалізацію такої концепції на залізничних вокзалах. Отримуючи півгодинної, часовий або десятихвилинний доступ до мережі, пасажир отримує рекламний контент, який оплачує рекламодавець», – пояснив Кравцов.

На питання, який із варіантів буде обрано і коли він буде затверджений, керівник «Укрзалізниці» зазначив, що це залежить від переговорів з підрядниками і від економічних умов, оскільки компанія хоче реалізувати цей проект без додаткових витрат для себе.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук