«Укрзалізниця» підписала меморандум про співпрацю з Deutsche Bahn

Deutsche Bahn надаватиме консультації щодо управління «Укрзалізницею»

У середу, 5 лютого, «Укрзалізниця» підписала меморандум про співпрацю з найбільшим залізничним оператором Німеччини, компанією Deutsche Bahn. Про це повідомляє «Економічна правда».

Підписання документа відбулося 5 лютого за участі прем'єр-міністра України Олексія Гончарука та члена правління з питань інфраструктури Deutsche Bahn AG Рональда Пофалла.

«Звичайно, ми розуміємо, що на першому етапі співпраця між компаніями матиме більш консультаційний характер, однак ми сподіваємося, що з часом ми можемо прийти до більш глибоких форм співпраці», — повідомив Гончарук під час підписання документу.

Наразі не уточняється, чи будуть представники Deutsche Bahn брати участь в управлінні «Укрзалізницею. Але у межах співпраці очікується, що Deutsche Bahn надаватиме консультації щодо управління «Укрзалізницею».

Також документ передбачає три етапи співробітництва:

  • перший: укладення договору про співробітництво з оцінки діяльності УЗ та розробка дорожньої карти дій. Для цього УЗ має сформулювати технічне завдання і бажані умови договору. Зазначається, що цей етап має бути реалізований протягом 3-х місяців
  • реалізація проєкту. У разі успішного проходження першого етапу, сторони висловлюють намір щодо залучення персоналу німецької залізниці до впровадження дорожньої карти. За документом цей етап триватиме не пізніше ніж до 31 грудня 2020 року
  • третій: підтримка DB E&C у сфері управління.

Повний текст підписаного меморандуму

Раніше повідомлялось, що німецький залізничний оператор Deutsche Bahn з урядом України та найбільшим українським залізничним перевізником «Укрзалізницею» опрацьовують питання стратегічного партнерства. Міністерство інфраструктури підписало з найбільшим залізничним оператором Німеччини меморандум про взаєморозуміння.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук